j1

Dnia 15.05.2023 roku w naszej szkole odbył się apel porządkowy, podczas którego pani dyrektor -  Małgorzata Kowalczyk, pogratulowała uczniom i nauczycielom sukcesów w wielu konkursach:

- finaliści Wojewódzkiego Konkursu z Pierwszej Pomocy - opiekun grupy, p. Justyna Monicka

- finaliści Ogólnopolskiego Konkursu z Pierwszej Pomocy - opiekun, p. Justyna Monicka

- II miejsce w Konkursie BRD - grupa młodsza- opiekun p .Daria Knyr-Staś, p. Agnieszka Prendecka

- III miejsce w Konkursie BRD - grupa starsza - opiekun p. Daria Knyr- Staś i p. Agnieszka Prendecka

- mistrzowie rejonu w zbijaka - zakwifikowanie się do etapu wojewódzkiego, opiekun - p. Marcin Koziej

Ponadto wyróżnieni zostali wolontariusze - opiekun p. Justyna Monicka oraz drużyna harcerska za zaangażowanie i udział w wielu różnych akcjach - opiekun p. Dorota Hubar.

Pani Dyrektor podziękowała również nauczycielom, przygotowującym uczniów klas 8. do egzaminu ósmoklasisty. Już dziś trzymamy za naszych uczniów bardzo mocno kciuki.

Przed nami kolejne wyzwania, o których będziemy informować.

j2

j3